Авіалайнер компанії Трансаеро, з загоревшимся при зльоті двигуном, більше години кружляв над морем, після чого здійснив посадку в аеропорту Барселони.

Один з пасажирів лайнера, що летів 5 вересня з Барселони в Єкатеринбург, розповів про подію. За його словами, коли авіалайнер вже відірвався від злітної смуги, пасажири, що сиділи по лівому борту, почули сильний хлопок і побачили стовп полум’я, що вирвався з лівого двигуна.

Пасажири борту відразу відчули, що ситуація позаштатна, багато були перелякані, однак ніхто не панікував.

Оскільки літак вже відірвався від ЗПС, пілотам довелося здійснювати зліт тільки на одному двигуні. Очевидець розповів, що пілот, який вийшов на зв’язок, повідомив, що літак буде близько однієї години літати над морем – для вироблення палива. Також, за словами туриста, пілоти не пояснили, чому загорівся один з двигунів.

Несправний літак при посадці зустрічали поліцейські з медиками та пожежними. Авіакомпанія Трансаеро розмістила всіх пасажирів нещасливого рейсу в готелях, а також надала допомогу в поверненні туристів додому. Туристи до авіакомпанії претензій не мають і дякують пілотів за професіоналізм.

Після галасу в ЗМІ, представники Трансаеро пояснили причину займання порушенням газодинамічної стійкості роботи двигуна. На борту в цей момент перебував 171 пасажир.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here