Пасажирка United Airlines подала на авіакомпанію до суду за те, що її в грубій формі змусили зійти з борту літака…

Жінка каже, що це принизило її. Сума позовних вимог склала 150 тисяч доларів.

24 квітня Карен Шиболет звернулася в суд Манхеттена. У матеріалах справи йдеться, що інцидент стався у вересні минулого року в повітряної гавані міста Ньюарк штату Нью-Джерсі.

За квиток бізнес-класу до Лондона жінка заплатила понад 3 тисяч доларів, а також витратила бонусні милі. Шиболет зайняла своє місце в літаку, але за десять хвилин до вильоту до неї підійшла співробітниця United Airlines, що працювала в аеропорту.

Працівниця авіакомпанії попросила мандрівницю пересісти в задню частину салону, але жінка відмовилася. Тоді співробітниця United Airlines схопила Шиболет за руку, намагаючись пересадити на інше місце силою. Крім того, пасажирка отримала на свою адресу ряд нецензурних образ.

Як говориться в матеріалах справи, співробітниця авіакомпанії, навіть не працювала бортпровідницею, переслідувала єдину мету – публічно принизити Шиболет в присутності інших пасажирів.

Стюардеси рейсу висловили туристці співчуття, але не змогли пояснити, чому стався цей інцидент. Щоб компенсувати Шиболет заподіяну моральну шкоду, провинена співробітниця запропонувала їй ваучер на 750 доларів для авіаперельотів рейсами United Airlines.

У квітні пасажира цього ж авіаперевізника силою зняли з рейсу в повітряної гавані Чикаго. В результаті інциденту доктор Девід Дао отримав серйозні травми. Через гучного скандалу акції United Airlines впали в ціні на 750 мільйонів доларів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here