Австралієць звернувся до суду, вимагаючи у авіакомпанії American Airlines понад 100 тисяч доларів компенсації за те, що протягом всього рейсу тривалістю 14 годин він сидів між двома огрядними людьми…

Інцидент стався на борту літака, що виконував рейс Сідней – Лос-Анджелес. 67-річного Майкла Ентоні Тейлору довелося сидіти в некомфортному положенні, а іноді навіть стояти, тому що йому з двох сторін заважали огрядні попутники, які не поміщалися в кріслах.

Тейлор звертався до стюардес з проханням пересадити його, на що отримав відмову. За словами чоловіка, в результаті перельоту у нього загострився сколіоз. Також Тейлор отримав травму шиї і спини.

Як каже юрист Томас Джексон, якщо суд задовольнить вимоги чоловіка, з аналогічними позовами можуть звернутися багато пасажирів. Він вважає, що скарги можуть стосуватися дизайну крісел і того, як авіакомпанії розсаджують людей в салонах літаків.

Аналогічний інцидент стався у вересні минулого року на борту літака авіакомпанії Emirates. Пасажир Джорджіо Дестро звернувся до суду, вимагаючи компенсацію у розмірі близько 3 тисяч доларів, з-за огрядного попутника, який заважав йому під час перельоту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here