15 міжнародних рейсів будуть виконувати авіалайнери, що вилітають з міжнародного аеропорту «Калуга». Відкриття аеропорту заплановано на 27 травня 2015 року, про це повідомила прес-служба агентства Ростуризм..

Рейси планується виконувати у столиці держав — Париж, Стокгольм, Брюссель, Мадрид, Київ, Брюссель, Ашхабад, Єреван, Мінськ, на відомі міжнародні курорти — Хургаду, Шарм-ель-Шейх, Анталію, у великі європейські міста — Мюнхен, Брауншвейг, Франкфурт-на-Майні. Крім того, планується 10 внутрішніх рейсів з Росії — Москви, Воронежа (через Білгород), в Сочі, Махачкали, Мінеральні Води, Санкт-Петербург, Нижній Новгород, Казань, Єкатеринбург, Тюмень.

Всього в 2015 році планується перевезти регулярними з Калуги міжнародними рейсами близько 19 тисяч пасажирів, нерегулярними міжнародними — близько 28 тисяч. Пасажиропотік на внутрішніх лініях очікується в обсязі приблизно 13 тисяч пасажирів на регулярних рейсах і 9 тисяч — на нерегулярних. Аеропорт «Калуга» має можливість організації чартерних рейсів при виникненні підвищеного попиту на окремих напрямках.

У прес-службі агентства відзначають орієнтованість аеропорту «Калуга» на жителів регіонів Центральної Росії. Крім калужан і жителів Калузької області, послуги міжнародного аеропорту призначені для населення Тульської, Смоленської, Тверської, Владимирської і Орловської областей.

Аеропорт, що працює на внутрішні лінії, в Калузі був побудований в 70-х роках минулого століття, але в 2001 році аеропорт, через відсутність фінансування, перестав приймати і відправляти рейси пасажирів. Роботи з реконструкції почалися в 2013 році, а перший рейс (технічний) виконаний у грудні минулого року.

Збираєтеся відвідати Калугу і не знаєте де зупинитися? Радимо скористатися найбільшим сайтом по оренді квартир в Калузі kaluga.superrielt.ru на якому зібрані оголошення від власників, так і від різних агентств нерухомості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here