З 15 січня підвищено вартість на квитки в стандартних вагонах поїздів компанії «Аероекспрес», що займається перевезенням пасажирів між Москвою і її аеропортами. Повідомляється, що вартість квитків зросла на 12,5 %.

Сама компанія «Аероекспрес» називає підвищення цін на вартість квитків вимушеною мірою у зв’язку з високою інфляцією, що склала в минулому році 11,4%, а також підвищенням ставки за використання інфраструктури РЖД, яка з 5 січня зросла майже в 100 разів.

Згідно з новими тарифами, вартість тарифу «Стандартний» тепер становить 450 рублів, однак квитки за цим тарифом продовжують продаватися за ціною 400 рублів через мобільні додатки, інтернет і інші сервіси. Ціна на квитки тарифу «Стандартний» поки підвищена лише у касах. Також стали дорожчі квитки, призначені для проїзду у вагонах бізнес-класу — тепер вони коштують 1000 рублів. До 900 рублів піднявся тариф «туди-назад», а «сімейний» виріс до 950 рублів.

Раніше компанія підвищувала ціни на квитки в травні 2014 року, пояснивши це інфляцією за 2011-2013 роки, середній рівень якої склав 6,8%. Тоді квитки тарифу «Стандартний» були збільшені в ціні з 340 до 400 рублів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here