Канули ті часи, коли морський круїз був чимось елітарним, дорогим і в силу цього недоступним пересічному туристові: зараз подорожі на лайнерах стають все більш і більш фінансово підйомними, а тому б’ють по популярності багато інших варіанти для проведення відпустки. Тим, кого лякає морська хвороба, також пора відмовитися від стереотипного уявлення морської подорожі як виснажливого випробування: високотехнологічні стабілізатори качки, якими оснащуються сучасні лайнери, а також ретельно розроблені маршрути, які оминають «штормові» ділянки, повністю виключають появу нездужань у пасажирів. Замкнутий простір і одноманітний горизонт також тепер не становлять ніякої проблеми, оскільки корабельний інтер’єр відрізняється від домашнього, а вже спектр розваг на лайнері воістину широкий.

Отже, ви вирішили відправитися в кругосветные круизы, морську подорож і навіть визначилися з напрямком, але губитеся в розмаїтті пропозицій. Перше, на що необхідно звернути увагу, — це розмір круїзного лайнера. Цей критерій дійсно багато в чому задає тон всьому відпочинку, визначає позитивні і негативні сторони плавання. Так, основний плюс великих лайнерів в тому, що їх пасажирам абсолютно точно буде ніколи нудьгувати: більше площі — ширше і різноманітніше інфраструктура на борту. А кораблі компактних розмірів створюють ілюзію подорожі на яхті друга або родича за рахунок більш затишної атмосфери.

Ще одним важливим моментом, на якому необхідно загострити увагу, є те, коли корабель був спущений на воду. І справа тут зовсім не в безпеці, а в комфорті: сучасні круїзні лайнери будуються за чітким планом, в якому спочатку передбачено і продумано до дрібниць розташування всіх розважальних об’єктів, щоб мандрівники могли швидко до них потрапити і не заблукати. Для порівняння, вікові лайнери в процесі реконструкції отримують нові дитячі кімнати, спа-салони, альтернативні ресторани в максимально сприятливих для них вже були приміщеннях, далеко не завжди розумно розташованих.

Щоб розуміти, які умови проживання чекають вас на борту, уявіть собі номер в готелі з такою ж кількістю зірок, як у обраного для подорожі лайнера. При цьому розміри каюти будуть скромнішими, ніж у готельного номера, зате її оздоблення, а також рівень сервісу — відчутно краще.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here