Новобудови Броварів «Лісовий квартал» і «Крона Парк» знаходяться в центрально-західній частині міста. За відгуками, звідси зручно добиратися і до східної околиці Києва, де знаходиться станція метро «Лісова» (шлях займе близько 15 хвилин), і до мальовничого лісового масиву, який знаходиться буквально в двох кроках від обох комплексів. Більш того, інвестори в відгуках також відзначили, що інфраструктура навколо ЖК нітрохи не поступається київській: як і в столиці, тут безліч супермаркетів, торгових центрів, магазинів і салонів, необхідних для комфортного життя. Пришёл, увидел, полюбил! Первая реакция инвесторов на новостройки в Броварах «Крона Парк» и «Лесной квартал» на основе отзывов в интернете.

Далеко не завжди новобудови в Броварах можуть похвалитися хорошим оформленням дворів і прибудинкових територій. Однак «Лісовий квартал» і тим більше «Крона Парк» — зовсім інша історія. На форумах інвестори підкреслюють, що забудовник відповідально і живописно впорядковує територію РК зеленими насадженнями, зберігаючи при цьому максимум вже існуючої рослинності. Дворики виглядають просторими і доглянутими.

Більш того, у дворі «Лісового кварталу» відкрився побудований забудовником дитячий сад, який не тільки доповнює архітектурний ансамбль ЖК, а й здорово допомагає молодим мешканцям комплексу з дітьми.

Говорячи про ці сусідніх новобудовах в Броварах, не можна не згадати, що їх відрізняє. Так, «Лісовий квартал», як підтверджують відгуки, рекомендується більш вимогливою і платоспроможною аудиторією, ніж економ. Адже це ЖК комфорт-класу, з відмінною якістю будівництва з екологічних і ефективних матеріалів, розташовані в кроці від великого і чистого лісу, проте очікувати якихось екстраординарних вишукувань від житла в «Лісовому кварталі» не варто. Проте, квартира в цьому ЖК стане ідеальним вибором для молодої сім’ї середнього класу, що підтверджується преміями краще ЖК України 2015-2017 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here