Середземне море відноситься до Атлантичного океану, розташовується серед материкових земель. З Атлантичним океаном море з’єднує Гібралтарську протоку.
Усе узбережжя Середземного моря, а також тисячі островів — це величезний скарб, що зберігся з часів створення цивілізації до наших днів, просочений історією, атмосферою і неймовірними пейзажами, який надає можливість познайомитися з культурою, звичаями багатьох народів, побувати на одних з кращих пляжах світу і знайти розваги до душі. Цей регіон — прекрасний вибір для відпочинку і, безсумнівно, відповість перевагам навіть найдосвідченіших туристів.

Практично всі Середземноморські круїзи поєднують в собі пляжний і екскурсійний відпочинок. Крім того, кожне місто зустрічає різноманіттям сувенірної продукції. В Італії та Туреччини можна придбати, прекрасної якості, вироби зі шкіри та хутра та унікальні ювелірні прикраси за вигідними цінами.
Вже давно морські круизы по средиземному морю  славляться своєю популярністю серед туристів, і це не дивно, адже такий вид відпочинку дозволяє стикнутися з прекрасним різноманіттям міст і країн за одну подорож
Тижневі круїзи по Середземному морю цілком доступні для кожного бажаючого провести свій відпочинок незабутньо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here