Сонячні електростанції https://www.sunbeam.dp.ua/g24049005-setevye-solnechnye-elektrostantsii/ дозволяють організувати електропостачання об’єктів, які не мають підключення до центральної мережі електропостачання. Даний вид організації електропостачання дозволяє забезпечити об’єкти необхідною кількістю електроенергії в будь-якому місці. Сонячна електростанція являє собою набір фотоелектричних елементів, акумуляторних батарей і модуля управління цим обладнанням (контролер + інвертор). Кількість і потужність необхідних компонентів розраховується залежно від необхідної кількості енергії споживаного об’єктом протягом доби.

Сонячна електростанція накопичує протягом світлового дня електроенергію в акумуляторних батареях, в нічний час для харчування об’єкта використовується енергія акумуляторів, для перетворення 12В в 220В застосовують інвертори. У денний час частина енергії йде на заряд акумуляторів, а інша частина безпосередньо на харчування об’єкта.
Можливо використовувати в цій системі бензиновий генератор в якості резервного джерела в зимовий час і похмурі дні, коли сонячної енергії буде мало для заряду акумуляторних батарей. Можлива установка генераторів з автоматичним запуском, для мінімальної участі людини в процесі перемикання джерел живлення. Так само сонячні електростанції доповнюються вітрогенераторних установками для отримання більшої кількості електроенергії в похмурі дні і нічний час. Всі представлені комплекти сонячних електростанцій можливо комплектувати в різних варіаціях обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here