Застосовується у виробництві армоцементних конструкцій. Для цього бетон армується сталевим дротом або тканими сітками зі сталі. Так само використовується для густоармованих конструкцій. Дуже добре підходить для будівництва в тій місцевості, де відсутні щебеневий і гравійно-піщаний кар’єри.

Цей матеріал морозостійкий і водонепроникний, також він має підвищену міцність при вигині. За рахунок цього даний матеріал чудово підходить для будівництва дорожніх покриттів. Мелкозернистый бетон недорого можна придбати на сайті http://nurtaugroup.kz.

У нашому магазині ви зможете купити дрібнозернистий бетон та інші будівельні матеріали при необхідності. Ми розповімо, як правильно підібрати той чи інший товар, наші фахівці розкажуть, чим відрізняються різні фракції бетону і чому один варіант краще використовувати в одних обставин, а інший в інших. Розповімо, чому на дрібнозернистий бетон ціна встановлена ​​саме такого рівня, а не інша. Ми допоможе розібратися у всіх деталях перш ніж ви вирішите купити дрібнозернистий бетон в Алмати.

В цілому основні властивості, які впливають на дрібнозернистий бетон ціну і його основні характеристики, точно такі ж, як і у випадку зі звичайним бетоном. У процесі виробництва не застосовують ніяких наповнювачів великого розміру. Багато фахівців рекомендують купити дрібнозернистий бетон в Алмати через його особливих властивостей. Даний матеріал більш однорідний, відрізняється пористістю. Міцність залежить від пропорцій цементу і піску. При меншій кількості цементу в суміші, вона буде менш щільною, а значить погіршиться міцність. Але і його занадто великий кількість також не дуже добре впливає на міцність. Так як він має потребу у воді, а вся суміш в підсумку буде пористої дуже. На дрібнозернистий бетон ціна залежить і від додаткових добавок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here