Якщо ви віддаєте перевагу яскравість і нестандартне оформлення кондитерських виробів, без харчових барвників не обійтися. Раніше був потрібний сік буряка або граната, смородини, подрібнення шпинату або змішання кориці з паленим цукром. Але все це довго і витратно. Та й вельми обмежує в кольоровій гамі. В ході експериментів легко зіпсувати виріб, допустивши нерівність кольору або не той відтінок. Але цього ніколи не станеться, якщо використовується харчова фарба Americolor.

Амеріколор https://la-torta.com.ua/catalog/gelevye-kraski — барвники нового покоління. Вони зручні у використанні, економічні — буде потрібно не більше 1-2 крапель. Дають необхідну глибину кольору. Підходять для будь-якого кондитерського матеріалу. Мають найширший спектр кольорів і вибір відтінків. Це незамінний помічник кондитера на шляху до красивих тортам, тістечком, десертів. Ваша гарантія в реалізації задуманого шедевра.

Americolor — харчові барвники, які сміливо можна назвати універсальними. Їх використовують у легкій промисловості, в невеликих кондитерських майстерень, приватні майстри, та й просто любителі красивої домашньої випічки, желе або макарунів. Часто до них вдаються і миловари, що відзначили простоту в поводженні з барвниками даного бренду, економію, стійкість і найширший асортимент квітів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяГде продать монеты
Следующая статьяМасаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here