Початківцям колекціонерам монет і завзятим нумізматам ми пропонуємо вибір всіляких аксесуарів, які допоможуть кожному упорядкувати свою стабільно поповнюється колекцію. Саме правильне рішення — купити альбом монет і розмістити в ньому накопичене збори.

Сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні альбомами з листами і без листів, в основному, з 4-х-кільцевої механікою кріплень. Широкий асортимент квітів і конфігурацій дозволить купити саме такий альбом для колекційних монет, який буде відповідати найвищим вимогам.

Обкладинки зі штучної шкіри і кожзаменителей із застібками у вигляді кнопок для фіксації формату альбому, ватірованние або жорсткі, прикрасять нумізматичну колекцію своїм вишуканим зовнішнім виглядом. Обкладинки дешевше, з картону або з голограмою, теж порадують оригінальним дизайном і доступними цінами.

Деякі види альбомів в нашому магазині відрізняються посиленими куточками, що не допускають швидкого зносу товару. Елітні, зі штучної італійської шкіри, і нумізматичні альбоми приємно здивують найвибагливіших покупців.

Якщо купити альбом підвищеної місткості для монет, то він дозволить утримувати цілу колекцію в одній папці. Серед товарів нашого магазину можна знайти і альбом для марок на чотири листи в твердій обкладинці чорного кольору.

Широкий вибір наших альбомів допоможе покупцям зробити вподобану покупку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here