Відростивши порядну по довжині бороду кожен стикається з питанням про її укладанні. Ми спробуємо розповісти кілька простих і в той же час дієвих способів укладання бороди.

Приймаючи душ слід приділяти бороді особливу увагу. Для миття бороди використовуйте спеціальне мило. Найкраще підходять мила з натуральними компонентами наприклад, різні масла: масло іланг іланг, масло льону, кунжутне масло, лаймовому і інші. Так само рекомендуємо використовувати кондиціонер для волосся. Можна позичити його у дівчини або мами. Нанесіть мило і помасажуйте волосся, нехай мило буде на кожній волосинці.
Після гарненько витріть бороду звичайним рушником, приблизно так як витираєш волосся на голові. Візьми рушник і як би розтираю бороду між рук.

Переходимо до сушіння. Рекомендуємо використовувати фени з спеціальним соплом для випрямлення волосся. Не потрібно ставити дуже потужний режим.
Вибери оптимальну температуру і будь обережний що б не обпекти обличчя. Шкіра обличчя набагато дошкульніше шкіри голови. При сушінні так само буде потрібно гребінець у вигляді щітки. Розчісуй бороду так, як ти б хотів, що б вона виглядала і суші її одночасно, зверху вниз. Укладання бороди вимагає не малих зусиль, доведеться постаратися, що б виглядає красиво. Після того як чоловіча борода вже суха перевір результат, якщо ти як і раніше незадоволений — переходь до наступного етапу.

Робота з праскою. Ти напевно бачив як дівчата випрямляють своє волосся ніж то походимо на плойку. Тепер твоя черга. Бери у дівчини, мами, бабусі праску, нагрівай його. Рекомендуємо температуру не більше 160 градусів. При використанні це приладу треба бути вкрай уважним і обережним, що б не обпекти шкіру обличчя. Розігрітим праскою захоплюй бороду і витягай волосся. Повтори процедуру кілька разів, після чого причеши волосся пластикової гребінцем.
Для додання бороді остаточно крутого виду нанеси трохи спеціального воску, гарненько розігрій його шляхом розтирання на пальцях і долонях і надай бороді бажану форму.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here