снять скутер на Самуи — поради!
Якщо ви найближчим часом зібралися на прекрасний Самуї, то не забудьте заздалегідь подбати про те, як будете пересуватися по острову. Одним з найпопулярніших і економічно вигідних способів є їзда на мотоциклі. Снять скутер на самуи по приїзду або забронювати заздалегідь. Наприклад ми безкоштовно доставляємо байки в аеропорт в назваченному часу.

При оренде байка на Самуи краще важливо враховувати деякі моменти, що дозволить уникнути клопоту і неприємностей в майбутньому:

Багато контор пропонують в оренду байки з великим пробігом або якимись пошкодженнями. Їзда на таких байках може привести до поломки в дорозі або ще гірше до аварії. У MotoPlaneta ми пропонуємо тільки технічно справні, чисті і швидкі байки. 80% нашого мотопарка складається з байків 2016-2017 років, тобто вони мають невеликий пробіг і офіційну гарантію від виробника.

Оренда байків передбачає спілкування клієнта з продавцем, адже необхідно домовитися про терміни, умови, укласти правильно договір. У нашій компанії працює російськомовний і англомовний персонал, більшість наших клієнтів з СНД і Європи. При оренді байка ми не вимагаємо від вас залишати оригінал паспорта, що робить більшість фірм по оренді. Досить грошової застави, який віддається вам при поверненні байка.

Після того як ви снять скутер на самуи, вам потрібно дотримуватися місцеві правила їзди, що б не отримати штраф або не потрапити в аварію. При їзді на байках є обов’язковим носіння шолома — ми видаємо 2 шолома безкоштовно! Так само при бажанні ми можемо проінструктувати вас — як краще їздити, які місцеві правила і т.д. Це особливо корисно тим, хто приїхав на Самуї вперше.

Буває таке, що байк зламався. Причому не обов’язково з вашої вини. У такому випадку його можна відремонтувати в ремонтній конторі або привезти до орендаря і домовитися про ремонт. Ми пропонуємо нові байки, тому поломки бувають вкрай рідко. Але навіть якщо така трапилася, то ви зможете зателефонувати і ми відремонтують байк і офіційних дилерів.

При поверненні байка важливо враховувати час роботи фірми, у якій брали байк. Багато закриваються раніше робочого часу, тому краще приїжджати хоча б за 2 години до закриття або домовитися про те, що б до вас приїхали і забрали байк в зручний момент. Ми працюємо цілодобово. Ви завжди можете зателефонувати і уточнити, чи на місці співробітник.
Це лише частина аргументів, знання яких допоможе вам зробити правильний вибір. Орендуючи байк в Motoplaneta ви вибираєте чесного підрядника — у нас все прозоро: ми не вигадуємо неіснуючі подряпини, які не завищуємо ціни (для своїх робимо приємні знижки).

Репутація і довіра клієнтів для нас найважливіше. Тому більше половини клієнтів стають нашими постійними клієнтами з року в рік. Чекаємо вас на Самуї. Ла кін!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here