Розслабляючий масаж — одна з найбільш затребуваних процедур на сьогоднішній день. Достаток видів і варіантів виконання спрямовані на максимальне розслаблення, зняття стресу, напруги в м’язах. Процедура приємна і корисна. За допомогою розслабляючого масажу можна запобігти розвитку різних захворювань, зняти стрес і втому, поліпшити функціонування всього організму, а також отримати заряд енергії та позитивних емоцій на весь день. Салон Адель допоже вам відчути найкращий масаж!

Лікувальний масаж застосовується в різних модифікаціях (від місцевого масажу до загального). Виходячи з порушень в організмі пацієнта, передбачається вплив на все тіло, зробивши основний акцент на пошкоджених зонах. Лікувальний масаж має більшу ефективність в поєднанні з фізіотерапією і лікувальною фізкультурою.

Ви не повірите, але ручні маніпуляції здатні вилікувати від безлічі захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинної та сечостатевої систем, внутрішніх органів. Серед них артроз, радикуліт, остеохондроз, бронхіт, варикоз, подагра, хвороби органів травлення.
Завдяки масажу нормалізується обмін речовин в організмі, підвищується стійкість до захворювань.
Правильно підібрана техніка та майстер можуть створити гармонію душі і тіла, активізувати процеси відновлення і омолодження в клітинах, підкоригувати фігуру. Умілі руху рук масажиста здатні нормалізувати кровообіг і наповнити клітини киснем, збільшити працездатність всіх органів, головного мозку і нервової системи.

Хочете розслабитися і відпочити від міської метушні? Зняти больовий синдром? Пориньте у світ масажу і всі проблеми зійдуть нанівець.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here