Магазин антикварних книг по ссылке KnigAnt.ru пропонує Вам широкий асортимент рідкісних колекційних антикварних видань, старовинних книг, а так само експертні послуги в галузі книжкової антикваріату і БУКІНІСТИКА. Наш рівень знань дозволяє задовольнити потреби не тільки новачків, а й серйозних колекціонерів. Деякі покупці вже багато років довіряють нам підбір подарункових фондів для дуже статусних персон.

Серед наших клієнтів безліч знаменитих людей і політиків, а повний перелік видань з каталогу додатково представлений на провідних букіністичних майданчиках. Ви можете розраховувати на 100% автентичність і високу якість обслуговування.

Наш книжковий фонд знаходиться в Москві, але при цьому ми здійснюємо доставку по всій країні. Гнучка система розрахунків, можливість досконально оцінити антикварну книгу перед покупкою, широке коло знайомств в експертному співтоваристві букіністів роблять нас незамінним помічником в наступних областях:

  • формування індивідуальних і колективних бібліотек;
  • пошук рідкісних видань із залученням широкої бази ресурсів;
  • експертна оцінка антикварних книг і видань;
  • допомога в реалізації окремих екземплярів або колекцій.

Купити антикварні книги в Москві не найскладніше завдання. Довгострокові інвестиції в антикваріат і тим більше антикварні книги дуже вигідні і приваблюють багатьох заможних людей, але без допомоги професіоналів це зробити практично неможливо. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки перевірені книги з перевірених джерел, вартість яких відповідає їх рівню цінності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here