Тайський масаж massage in Kiev вважається однією з найдавніших процедур, вік якої налічує вже понад 2500 років. Така маніпуляція виникла в Північній Індії і поступово поширилася по всій Південно-Східній Азії. Завдяки своїм походженням, тайський масаж увібрав в себе багато чого з йогі.Асани, що сприяють розтяжці тіла, а також вплив на енергетичні лінії-меридіани надають не тільки розслабляє, але і оздоровчу дію.

Тайський масаж, який пропонують спа-салони, часто називають пасивною йогою. Людині під час маніпуляції необхідно повністю розслабитися і прийняти спеціальні пози. В цей час досвідчений масажист буде розминати тіло, розтягуючи і скручуючи його. Всі рухи повинні бути ритмічними, але при цьому плавними, м’якими і навіть в деяких випадках повільними. Йога-масаж не має на увазі різкості, але в той же час відрізняється чіткістю і інтенсивністю.

Особливе значення при проведенні процедури приділяється духовному настрою. Вважається, що обидва людини — і масажист, і його клієнт — повинні налаштуватися один на одного. Таке медитативний стан дозволяє відчути себе частиною всього Всесвіту і посилити ефект маніпуляцій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here