Посольство США в Москві розповів про нову процедуру відкриття віз росіянам, які раніше отримували бізнес і туристичні візи в США…

Дональд Трамп видав указ, змінює міграційне законодавство.

27 січня Дональд Трамп підписав указ, що припиняє дію програми Visa Interview Waiver Program, згідно з якою туристи і бізнесмени могли подавати документи в консульство на отримання повторної візи в США типу В1 і В2 без особистої співбесіди.

За словами Марії Олсен, прес-аташе посольства США в РФ, нова вимога не поширюється на ряд категорій офіційних осіб, включаючи дипломатичних працівників, громадян у віці до 14 років і після 79 років. Також співбесіду не потрібно проходити заявникам, які вже оформляли візу зазначеної категорії, і з моменту закінчення її дії до подання нового запиту пройшло не більше 1 року.

Олсен каже, що працівники консульства мають право вимагати проведення співбесіди з заявником у випадках, якщо при обробці наданих ним відомостей необхідно додаткове пояснення.

Дипломат зазначила, що Державний департамент США сприяє свободі пересування, захищаючи при цьому безпеку громадян країни та її меж.

Нагадаємо, у вересні 2012 року почала діяти візова угода між Росією і США, яке спростило отримання бізнес і туристичних віз для громадян РФ. Після вступу в силу документа росіянам стали оформляти багаторазові візи на три роки і звільнили від співбесіди при повторному отриманні дозволу на в’їзд. Тоді посольство США називало документ історичним і говорило, що завдяки йому туристичний потік росіян в країну збільшився.

Як вважає Російський союз туріндустрії, зміна порядку оформлення віз не зробить істотного впливу на кількість туристів. З січня по вересень минулого року в США побували 80 тисяч мандрівників з Росії. Країна опинилася на 23-му рядку рейтингу найпопулярніших туристичних напрямків серед росіян.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here