Не зовсім вдало почався червень у російського туроператора Travelsystem, що спеціалізується на екскурсійних турах по Європі…

Спочатку збанкрутувала його приймаюча сторона в Чехії, потім припинив діяльність туроператор з аналогічною назвою в Казахстані, зірвавши відпочинок сотням казахських туристів.
Все це не на жарт стривожило російських турринок, за яким негайно поповзли чутки про можливі проблеми і у московського Travelsystem. Керівництво останнього довелося навіть опублікувати у себе на сайті повідомлення наступного змісту:

TRAVELSYSTEM Казахстан, раптово оголосив про своє банкрутство, не має ніякого відношення до російської компанії з аналогічною назвою, у нього інша юридична особа, включаючи засновників і керівництво. Обидві компанії вели різну фінансову і господарську діяльність, працювали на різних напрямках (казахстанська компанія спеціалізувалася на пляжному відпочинку, російська – спеціалізується на екскурсійної Європі), і співпрацювали з різними партнерами.

Також в російському Travelsystem прокоментували ситуацію з банкрутством свого приймаючого партнера – чеського туроператора Euro Touch.

«Його заміна пройшла відносно безболісно, якщо не рахувати кількох накладок з заселенням ряду туристів, яким довелося повторно оплатити своє розміщення. Все що сталися витрати звичайно ж будуть компенсовані нами в повному обсязі. Починаючи з 6 червня прийомом російських туристів Travelsystem в Чехії почала займатися інша чеська компанія – TourPro. На туристах ця зміна більше ніяк не позначиться, і починаючи з 8 червня всі заїзди здійснюються у звичайному режимі, тобто за планом і без проблем», – розповіла нашому кореспонденту Ірина Лур’є, директор з продажів «Тревел Систем».

За статистикою Ростуризму, Чехія є одним з найбільш популярних цілорічних європейських напрямків у російських туристів. Правда криза на російському туррынке не обійшов і її. Значне падіння турпотоку в Чехію спостерігають всі туроператори, що працюють на цьому напрямку. Так за перший квартал 2015 року її відвідало 60097 російських туристів, у той час як за аналогічний період 2014 року – 218550 людина.

Пошукова система Яндекс також провела ряд досліджень, завдяки яким вдалося з’ясувати популярні запити туристів щодо Чехії. Згідно з дослідженнями, найбільш популярними запитами є: самостійне подорож в чехію, гарячі тури в чехію. Крім того, згідно з даними пошукової системи, більше всього користувачів цікавлять запити «Прага» та «Карлові Вари».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here