На 13,7% порівняно з 2014 роком збільшився в 2015 році в Росії в’їзний турпотік. Було абсолютно 2930 тисяч поїздок, лідером за кількістю прибувають в країну туристів став Китай…


На думку прес-секретаря Російського союзу туріндустрії Ірини Тюріній, слабкий рубль на сьогодні — головний стимул зростання в’їзного туризму. Поїздки в Росію для іноземних туристів в минулому році, завдяки ослабленню курсу національної валюти, були дуже дешевими. Таким чином, вважає Тюріна, іноземці реалізували відкладений попит, реалізувавши свій давній інтерес до нашої країни.

У 2015 році Росію відвідали 678 тисяч китайських туристів (зростання 65,3%). На друге місце вийшли туристи з Німеччини — 358 тисяч, на третє гості з США — 165 тисяч туристів. Четверте місце дісталося Туреччині 139 тисяч осіб, п’яте в Ізраїлю — 127 тисяч осіб.

Найбільший приріст турпотоку в Росію продемонстрував Іран, збільшивши число відвідувань на 106%, слідом за ним Індія (70%) і Таїланд (57%). Зросла загальна кількість туристів, що прибувають до нас з інших країн — Південної Кореї, Аргентини, Мексики, Іспанії, Гонконгу.

Що стосується російського виїзного потоку, то тут спостерігається найсильніший за останні 18 років падіння. Скорочення в 2015 році кількості зарубіжних туристичних поїздок склало 31,3%.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here