Згідно з рішенням кабінету міністрів Таїланду, одноразові туристичні візи в країну можна буде оформити безкоштовно до кінця серпня поточного року…

Дозвіл на в’їзд можна отримати у консульствах та посольствах за межами Таїланду. Нововведення поширюється на обмежене коло мандрівників з Росії.

Також керівництво країни продовжив на півроку дію розпорядження про зменшення в два рази вартості візи для громадян 19 держав, з якими Таїланд підписав відповідні угоди.

У список таких країн увійшли: Бутан, Кіпр, Індія, Латвія, Мальдіви, Маврикій, Сан-Марино, Тайвань, Узбекистан, Китай, Андорра, Казахстан, Ефіопія, Україна, Саудівська Аравія, Румунія, Литва і Мальта. Громадяни цих країн зможуть отримати тайську візу після прибуття в державу. Вартість візи – 1000 бат (виходячи з курсу ЦБ на момент написання новини, це приблизно 1700 рублів).

Росіяни можуть здійснювати туристичні поїздки в Таїланд терміном до 30 днів без оформлення візи. Отримувати туристичну візу в країну потрібно тільки, якщо планується тривалий відпочинок, який перевищує цей термін. Тобто нововведення стосується не всіх російських мандрівників.

З початку грудня 2016 року Таїланд оформляє одноразові туристичні візи безкоштовно. Дозвіл на в’їзд можна отримати в дипломатичних установах за межами країни. Збір за оформлення візи після прибуття скорочено в два рази. Спочатку влада планувала ввести правило до кінця лютого, тобто на три місяці. Але завдяки нововведенню кількість туристів, що відвідали Таїланд в зимовий сезон, зросла на 12,4% порівняно з таким же періодом минулого року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here