На сайті Московського Кремля з’явилася інформація про затвердження Володимиром Путіним переліку доручень про заходи щодо підвищення інвестиційної привабливості російського санаторно-курортного комплексу…

Перелік доручень був складений на засіданні президії Державної ради, яке відбулося 26 серпня. Президент затвердив його і підписав документ. Одним з доручень стало введення курортних зборів, які будуть спрямовані на розвиток санаторно-курортного комплексу Росії. Внести відповідні поправки в законодавство необхідно до 1 березня 2017 року.

Ростуризм отримає повноваження щодо просування туристичного продукту санаторно-курортного комплексу всередині країни і на світовому ринку. А також до 1 березня буде розроблено комплекс заходів з інформування громадян Росії та іноземних туристів про можливості санаторно-курортного комплексу.

Також до 1 квітня 2017 року потрібно буде вирішити питання залучення приватних інвестицій у розвиток санаторно-курортного комплексу РФ і можливості реалізації інвестиційних проектів в рамках державно-приватного партнерства та на умовах концесійної угоди.

Органи виконавчої влади будуть стримувати зростання орендних та інших платежів для організацій санаторно-курортної спрямованості, а також планувати використання земельних ділянок з незавершеним будівництвом для розвитку санаторно-курортного комплексу.

Що
стосується величини курортного збору, то вона поки не встановлена. Сергій
Стрельбицький, міністр кримських курортів і туризму вважає прийнятним курортне
збір в розмірі 300 рублів з людини за весь час поїздки. Тоді як
Міністерство фінансів РФ пропонує встановити курортний збір у розмірі 50-100
рублів з людини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here