Активно розвивається туріндустрії Таїланду і брак гідів міністерство туризму цієї країни планує в найближчому майбутньому знизити мінімальний необхідний рівень освіти для гідів, які працюють з іноземцями.

Зараз, щоб працювати гідом-екскурсоводом на території цього популярного у туристів азіатської держави, необхідно щоб була мінімум ступінь бакалавра.

Але одночасно з цим нових гідів зобов’яжуть вільно володіти однією з 3-х найбільш затребуваних на туристичному ринку іноземних мов — російською, корейською, японською, іспанською або китайським.

Справа в тому, що зараз у Таїланді спостерігається гостра нестача гідів саме з цих мов і простого знання знань історії і туристичних місць для екскурсоводів вже не достатньо, необхідно знання іноземних мов.

Влада сподівається, що ці кроки допоможуть за короткий проміжок часу збільшити кількість гідів в країні, а також посприяють зростанню туризму.

Варто зазначити, що законодавство Таїланду офіційно забороняє росіянам працювати гідами-екскурсоводами, таким чином, країна намагається захистити свій ринок праці. Але ця заборона порушується турфірмами, адже гідів не вистачає, до того ж росіяни часто скаржаться на погану російську тайців. У підсумку приймає тайським компаніям нічого не залишається, як закривати очі на все це і запрошувати російських гідів на роботу в Таїланд.

До того ж сьогодні російських туристів активно переманює сусідній В’єтнам, де майже 70% працівників туристичної галузі можуть вільно говорити по-російськи (в Таїланді лише 2%).

Збираєтеся в Таїланд і не знаєте який курорт вибрати? Паттайя – один з найбільших курортних центрів країни, з відмінними можливостями для пляжного відпочинку, шопінгу і розваг.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here