У понеділок в Асоціації туроператорів звернувся турист, який купив у вересні цього року путівку до Таїланду в турагенції «ВестаТур», розташованому за адресою Москва, вул. Люблінська, 96, що працює під брендом «Гарячі Тури».

Як повідомив турист Денис, він підозрює, що турфірма зникла з його грошима, оскільки за колишньою адресою вона більше не працює і телефони її співробітників не відповідають.

За словами постраждалого, він звернувся в агентство «Гарячі Тури» для покупки туру 14 вересня 2013 року, оплатив тур в Таїланд з 26 грудня на новорічні свята від туроператора «Лабіринт». Йому видали путівку і договір, і сказали що все зроблено. Пізніше директор турагентства повідомила, що готель підтверджене туроператором.

Загалом, все йшло нормально, тому у туриста і думок не було що агентство відомої мережі «Гарячі Тури» випаруватися з його грошима.

На початку грудня Денис знову подзвонив в «ВестаТур» для того, щоб дізнатися, коли він зможе отримати документи для поїздки, однак телефони офісу агентства мовчали.

Як з’ясувалося, оператор вул. Люблінська, 96 не отримував ні заявку, не оплати за цей тур. А в центральному офісі продажів «Гарячі Тури», під брендом якого і працювала «ВестаТур» повідомили, що агентство було виключено з франчайзингової мережі в жовтні цього року, у зв’язку із заборгованістю по оплаті.

На сайті «ВестаТур» повідомляється, що компанія працює на ринку з 2004 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here