Слідом за припиненням діяльності найстарішого російського туроператора, фірми «Нева», туристичний бізнес в Росії вразила ще одна неприємна новина…

25 липня з аналогічною заявою виступив ще один російський туроператор – «Роза Вітрів Світ». Фірма припиняє діяльність з-за неможливості виконання зобов’язань перед своїми партнерами і туристами. Про це повідомляє в розміщеному на сайті компанії зверненні Ірина Крюкова, генеральний директор компанії «Роза Вітрів Світ».

Ірина Крюкова також повідомила, що на даний момент партнерам фірми оплачена частина туристичних продуктів. Конкретно по кожному туру можна отримати інформацію в офісі фірми, по телефону +7 495 956 50 25.

За повідомленням агентства ІТАР-ТАСС, з посиланням на прес-службу Російського союзу туріндустрії (РСТ), зараз (станом на 25 липня) за кордоном перебувають 130 туристів, клієнтів фірми «Роза Вітрів Світ». Найбільше їх відпочиває в Італії, є клієнти і в Індії, а також у Франції, Великобританії, Іспанії, Чехії, Швейцарії, Австрії. У всіх У них оплачені зворотні квитки, проблеми, швидше за все, виникнуть з оплатою проживання в готелях. Туроператор, як вважають в РСТ, запропонує оплатити ці витрати туристам з власних коштів. А по приїзду в Росію отримати компенсацію.

За інформацією Асоціації туроператорів Росії (АТОР), дві страхові компанії «Інгосстрах» і «БІН Страхування», в яких застрахована «Рози Вітрів Світ» на суми по 30 млн. рублів у кожного страховика, отримали повідомлення про припинення діяльності фірми. Обидві компанії висловили готовність провести виплати туристам у строк, встановлений законом. АТОР вважає, що мова йде приблизно про 700 туристів, які прямо або побічно постраждалих від припинення діяльності фірми.

Свою допомогу туристам, що постраждали від припинення діяльності фірми «Роза Вітрів Світ», пропонує і Асоціація «Турпомощь», об’єднання російських туроператорів в сфері виїзного туризму. Зв’язатися з представниками асоціації можна за телефонами +7 (495) 9815149, 8-8001004194, сайт – tourpom.ru

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here