У п’ятницю 25 серпня з-за дій «Оренбурзьких авіаліній» припинив свою діяльність далекосхідний туроператор «Авіачартер-ДВ»…

У загальній складності в результаті цього банкрутства постраждають близько однієї тисячі туристів, більша частина яких — люди, які не змогли відлетіти скасованими авіакомпанією рейсами, починаючи з 19 серпня.

Нагадаємо, «Оренбурзькі авіалінії» зіграли головну роль у безпрецедентному обвалі туристичного ринку в розпал літнього сезону 2014. Авіакомпанія допустила нез’ясовно гігантську багатомільярдну заборгованість свого партнера-авиаброкера «Ідеал-тур», вивезла за кордон неоплаченими рейсами більше 20000 туристів, а повертати вже не побажала.

У підсумку серйозні фінансові втрати понесли десятки туроператорів, які в екстремально короткі терміни змушені були вирішувати проблеми з відправкою на відпочинок і вивезенням своїх туристів, повторно оплачуючи рейси. Зауважимо, у цих туроператорів взагалі не було ніяких договірних відносин з збанкрутілим «Ідеал-туром», всі вони оплачували місця на цих рейсах іншим юридичним особам.

Аерофлот, в групу компаній якого входять «Оренбурзькі авіалінії», вже звернувся в СКР з проханням перевірити свою дочірню компанію на предмет шахрайства, оскільки там спотворювалася звітність і ховалася величина дебіторської заборгованості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here