Відкриття сезону на гірськолижному курорті «Роза Хутір» відкладається вже в третій раз. Причиною стала аномально тепла погода і відсутність снігу – температура не опускається нижче нуля, навіть вночі, з-за чого стає неможливим застосування снігових гармат, які могли би врятувати ситуацію.

Спочатку курорт «Роза Хутір» збиралися відкрити 12 грудня, однак аномальна погода змусила адміністрацію курорту перенести цю дату на 8 днів. Зараз же стало зрозуміло, що і 20 грудня відкрити курорт не вдасться. Синоптики впевнені, що температура в Червоній Поляні знизиться тільки ближче до кінця наступного тижня, тому, найімовірніше, відкриття «Троянди Хутір» слід очікувати не раніше 23 числа.

Адміністрація «Троянди Хутір» повідомляє, що за допомогою системи штучного засніження вдалося виробити близько 200 тисяч кубометрів снігу. Тим не менш, для повного покриття наявних нерівностей рельєфу цього недостатньо. Для безпечного катання потрібно не менше 30-40 см снігу, а зараз сніговий шар на схилах не перевищує 30 див.

У святкові дні адміністрація курорту планує ввести обмеження. Так, власники річних і сезонних скі-пасів отримають переважне право, як і гості курорту, які зупинилися в одному з готелів «Роза Хутір». Інші туристи з катання «пролітають» і зможуть придбати лише екскурсійні квитки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here