Більше одного мільйона туристів відвідали сочинський гірськолижний центр «Роза Хутір» за останні п’ять років, зробивши його одним з найбільш відвідуваних туристичних об’єктів постолимпийского Сочі.

Курорт «Роза Хутір» відчинив свої двері перед туристами у 2010 році – в 1-й зимовий сезон його відвідало близько 40000 туристів. Незважаючи на те, що аж до 2014 року гірськолижна зона тут закривалася у «високий» сезон, так як велася підготовка до Олімпіади, кількість гостей на курорті зростала з року в рік разом з розвитком його інфраструктури.

Як розповіли нам в прес-центрі курорту, тільки за період з червня по листопад канатні дорогі «Троянди Хутір» перевезли більше 450 тисяч осіб, що майже в п’ять разів перевищило показники 2013 року. А з початку нового зимового сезону 2014/15 на схилах курорту побувало близько 120 тисяч гірськолижників, що на 50% більше торішніх показників.

А 18 січня «Троянди Хутір» зустріла свого мільйонного гостя: ним став інженер-програміст з Тюмені – Сергій Грибоєдов зі своєю сім’єю. Володар щасливого скі-пасу на підйомник отримав у подарунок річний скі-пас «Роза Хутір» з сертифікатом на 2 особи на тиждень проживання у готелі Radisson Rosa Khutor 5*.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here