Неподалік від Дубая, адміністративного центру однойменного емірату і за сумісництвом найбільшого міста країни, біля узбережжя емірату Рас-Аль-Хайма з’явиться острів розваг, який ще на етапі проекту отримав неофіційну назву «Нова Ібіца».

А все тому, що новий острів стане центром розваг у чистому вигляді. На ньому будуть розміщені безліч розважальних закладів – модні клуби, бари, ресторани – все ті місця, де любителі гучних вечірок зможуть чудово провести час.

Площа «Нової Ібіци» становить понад 37 га і на ній зможуть одночасно перебувати до 20 тисяч осіб. Інфраструктура розваг буде приблизно така: чотири пляжних клубу, два суперелітних клубних заклади, п’ять фешенебельних готелів, близько ста барів і ресторанів різного рівня. Цікавий момент полягає в тому, що на острові не буде жодної житлової нерухомості, а всі відпочиваючі будуть гостями в чистому вигляді. Передбачається, що серед відвідувачів будуть як іноземці, так і громадяни країни.

Географічно штучний острів входить до складу штучного архіпелагу Аль Марджан, будівництво якого завершилося зовсім недавно – в 2013 році. Відкриття «Нової Ібіци» для відвідувачів планується на 2018 рік.

«Ми будемо регулярно проводити на острові музичні фестивалі, і таким чином розраховуємо заманити сюди любителів музики з усіх куточків планети», — повідомили журналістам в адміністрації побудови комплексу.

Для реалізації цього масштабного проекту емірат Рас-Аль-Хейм був обраний не випадково. Чи не головною причиною такого розташування було відсутність на цій території дії обов’язкового в Еміратах вимоги «алкогольного» ліцензування закладів громадського харчування та клубів. Цей факт, швидше за все, ляже в основу майбутньої рекламної кампанії, повідомив Джордж Саад, керівник департаменту маркетингу нового проекту. На даний момент «Нова Ібіца» відкрита для інвесторів – проект був широко представлений на минулому в Лондоні виставці Dubai Property Show.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here