За результатами серпня 2016 року Домініканську республіку відвідали 13 328 російських туристів. У минулому році за аналогічний період у країні побувало лише 3 235 росіян.

З початку поточного року по серпень кількість гостей з РФ в Домінікані зросла на 47.7% і склало 58 648 осіб…

З січня по серпень 2015-го цей показник становив 39 690 туристів з Росії. Ці дані фахівці АТОР отримали в посольстві Домініканської республіки в Росії.

Самий щільний турпотік з Росії в Домінікану спостерігався в січні (8 682 осіб), липні (8 097 осіб) та серпні (13 328 осіб). Одним із факторів зростання попиту на цей напрямок у росіян стало здешевлення турів. Ціни знизилися слідом за значним розширенням пропозиції туристичних продуктів з цього напрямку напередодні сезону.

Затребуваність Домініканської республіки росте не тільки на російському ринку. Турпотік падає тільки з Австралії і країн Азії – зниження на 12.29% та 7.27% відповідно. У той же час, з країн Європи туристична активність по домініканському напрямку, навпаки, зросла – на 19.31%. З Центральної Америки турпотік також активно зростає – на 35%.

Рекорд зростання в цьому році поставила Польща – в цьому році потік польських туристів в Домінікану зріс у 8 разів. Справедливості заради варто сказати, що це все-таки відсотковий показник. В абсолютному обчисленні в Домінікані в цьому році побувало всього на 2 тис. більше туристів, ніж за станом на серпень минулого року.

АТОР нагадує, що пікове навантаження з Росії
домініканському напрямом спостерігалася в 2013 році. Тоді російський турпотік в
країну склав 184 тис. осіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here