МЗС РФ заявило, що останнім часом збільшилася кількість випадків перевезення російськими туристами посилок з контрабандою, отриманих від незнайомих осіб, Макао та Гонконг. Росіяни погоджуються на це в силу своєї довірливості…

Як говорить офіційний представник відомства Марія Захарова, туроператори і громадяни часто звертаються до МЗС з питаннями щодо випадків перевезення контрабанди в Макао і Гонконг.

За її словами, наркоторговцям зручно передавати товар через авіапасажирів. Російські туристи часто трапляються на це в силу своєї довірливості. Погоджуючись перевозити посилку, вони абсолютно не підозрюють, що в ній міститься.

Захарова попереджає, що, згідно із законодавством Макао і Гонконгу, за контрабанду наркотичних речовин громадянам загрожують величезні штрафи (до 40 мільйонів рублів) і тюремне ув’язнення строком на 15-30 років, а в деяких випадках і довічне позбавлення волі.

З цієї причини відомство закликає росіян відмовлятися від перевезення посилок в Макао і Гонконг. Також МЗС просить російських туроператорів попереджати туристів, що вони можуть стати жертвами шахраїв.

У відповідь туроператори заявили, що нічого не знають про такі випадки. До того ж, росіяни, які відвідують Макао і Гонконг організовано, роблять це в рамках комбінованих турів, індивідуальних поїздок або з питань бізнесу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here